Torebki damskie

Torebki damskie

Torebki damskie

Do popularnych rodzajów torebek damskich zalicza się między innymi kopertówki, jakie warto jest wykorzystywać chociażby na okazje specjalne. W tego rodzaju torebce nie da się za dużo zmieścić, ale w końcu jest to krój idealny na okolicznościowe wydarzenia, powiedzmy na imprezy, więc wówczas nie trzeba nam nic poza rzeczami osobistymi.dj na wesele warszawa W kopertówkę spokojnie zmieścimy personalne przedmioty takie jak portfel, dokumenty, klucze, drobne kosmetyki itd. Torebka taka jest przeznaczona do trzymania w dłoni. Dla pań lubiących elegancki i wytworny styl a zarazem przyzwyczajonych do tego, aby w torebkę podręczną coś zapakować, przydatny okazuje się kuferek.

Jest to torba, która świetnie nadaje się przy pracy biurowej czy pracy w dużych, renomowanych firmach korporacyjnych, w których obowiązuje charakterystyczny dress code. Jest to idealny model torebki na spotkania oficjalne, rozmowy biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne o pracę itd. Są kobiece, stylowe i poręczne. Mają uchwyt w postaci rączki, nie są zakładane na ramię ale dzierżone w dłoni. Znakomicie sprawdzają się też na co dzień, bowiem są pakowne i jednocześnie bardzo estetyczne. Uznaje się je za klasyczny model torebki, który przede wszystkim opiera się na gustowności designu.

Torba shopper natomiast jest to bardzo szeroko rozpowszechniony rodzaj torebki, który opiera się na praktyczności jej zastosowania, przez co konkretnie rozumie się zwłaszcza pakowność. Torba taka jest idealna na zakupy . Można mówić o jej podwójnym zastosowaniu – zamiast standardowych reklamówek, ale także kiedy idziemy na plażę, wyjeżdżamy na wycieczkę za miasto, ubieramy się w stylu casualowym itd.

Klasycznym i ponadczasowym wzorem torebkowym jest model listonoszka. To trend jaki wraca do kanonów mody systematycznie, co jakiś czas.

napisane przez: www.seofabryka.pl